Nasza wychowanka Weronika Lewandowska !! Dostała nominowanie do nagrody Sucovia !!

Nasz wychowanka Weronika Lewandowska została nominowana do otrzymania nagrody Sucovia w dziedzinie sportu. Jest ona uhonorowaniem za osiągnięcia w dziedzinie kultury, sportu, za działalność społeczną, w dziedzinie gospodarki i edukacji.

Weronika Lewandowska ma 15 lat. Jest piłkarką. Dzięki ciężkiej pracy i zaangażowaniu została wyselekcjonowana przez trenerów młodzieżowych reprezentacji narodowych i wywalczyła miejsce w Reprezentacji Polski Kobiet U15. Otrzymała równieżpowołanie na konsultacje Reprezentacji Polski Kobiet U17, która odbędzie się w dniach 11-12.06 2019r. 15-latka gra we wszystkich meczach Kadry Pomorza, z którą w 2019 r. wywalczyła pierwsze miejsce w grupie i awans do Mistrzostw Polski. Mistrzostwa Polski to najważniejsze i najbardziej prestiżowe zawody w czasie trwania całego sezonu. To konkurowanie o złoty medal z najlepszymi zespołami w Polsce, które na drodze eliminacji zdobyły największą ilość punktów w swoich grupach. Od czwartego roku życia jest wychowanką KS Sulmin. Klub reprezentowała przez 9 lat. Obecnie gra w GKS Cartusia 1923 Kartuzy, gdzie szlifuje swój talent w najwyższej lidze juniorów w drużynie chłopięcej w swoim roczniku.