Kolejne dwa sparingi rozegrane

W środę 20 lutego ogodz. 18:00na boisku w Żukowie rozegraliśmy swój czwarty sparing, tym razem wystąpiliśmy w roli gości a gospodarzem była drużynaGKS Żukowo II. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:1 dla nas. Natomiast cały mecz zakończył się wygraną GKS Żukowo II4:3.Bramki dla Sulmina strzelili:Rafał Prószyński, Mariusz Halman i Mariusz Zembroń.

W niedzielę ogodz. 12:00na boisku w Żukowie seniorzy naszego klubu w roli gospodarza podejmowali drużynęGTS Rotmanka. Sparing zakończył się wynikiem2:0dla nas a do bramki trafili:Mariusz Halman i Mariusz Zembroń.

Zawodnicy drużyny KS Sulmin wraz z trenerem pragną bardzo serdecznie podziękować kibicom za tak liczne przybycie na spotkanie i dopingowanie naszych :) DZIĘKUJEMY !!!