Ostatni sparing za nami

2 marca 2019r. o godz. 15:00na boisku w Sulminie drużyna seniorów zagrała swój ostatni sparing przed zbliżającą się ligą. Przeciwnikiem była drużynaWisły Steblewo, która początkowo przyjechała w okrojonym składzie i naszych dwóch zawodników zasiliło grono sparingpartnerów. Sparing zakończył się wynikiem 5:2 dla nas. Bramki dla naszego zespołu strzelili:Mariusz Halman, Mariusz Zembroń x3, Karol Majchrzak

Lecz wynik był tutaj sprawą naprawdę drugorzędną. Jeszcze w pierwszej połowie poważnej kontuzji nabawił się Mariusz Halman, człowiek który na każdym meczu, sparingu, treningu daje z siebie 100%. Znana postać w gronie Sulmina. Zawodnik na którego zawsze można liczyć, obojętnie czy trzeba namalować linię na boisku, posprzątać magazynek czy dać powera drużynie gdy mecz jest ciężki. Mariusz pamiętaj że jesteśmy z Tobą. Zazwyczaj każdemu życzymy by jak najszybciej wrócił do gry, Tobie życzymy żebyś oczywiście wrócił do nas ale przede wszystkim dał sobie czas na wyleczenie kontuzji.

Kontuzja była na tyle poważna, że Mariusza musiała zabrać karetka...